Villa Capim Milagres
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Wandelen | Spa en ontspanning Massage | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Villa Capim Milagres Passo de Camarajibe ligt op 1 km afstand van het Joiner's Strand en verwelkomt zijn gasten om wandelen te proberen.
Praia Marceneiro is op wandelafstand van ongeveer 16 minuten hiervandaan gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia de Sao Miguel dos Milagres, gelegen op ongeveer 4 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Snackbar aan het zwembad
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Massage
- Wandelen
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Villa Capim Milagres een draadloze internetverbinding?
Ja, Villa Capim Milagres biedt WiFi aan. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Villa Capim Milagres mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Villa Capim Milagres logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Villa Capim Milagres?
Gasten die in Villa Capim Milagres verblijven, kunnen gemakkelijk het Joiner's Strand en Praia Marceneiro bereiken, die respectievelijk op 1 km afstand van de accommodatie en op 1,1 km afstand liggen.